AKCJE GRUPAAZOTY W PORTFELU

Akcje GRUPAAZOTY

  1. Do mojego portfela podczas dzisiejszej sesji zostały kupione Akcje GRUPAAZOTY. Zakup został zrealizowany zgodnie z planem, omówionym w poprzednim artykule (link do artykułu).  Nie jest to pierwszy raz kiedy kupowałem te akcje. W przeszłości zdażyło się już na niej kilka razy zamknąć zysk przekraczający 50%, czy i tym razem się powiedzie?
    „Pieniądze na giełdzie płyną od tych aktywnych do tych cierpliwych”
  1. Również podczas dzisiejszej sesji do naszej Grupy Inwestorskiej  „EKG” dołączył Wojtek. Jego debiut odbył się na Akcjach ALIOR. Ciekawa możliwość inwestycyjna, zobaczymy jaki ta efekt.

Akcje ALIOR

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą