Akcje GRUPAAZOTY #ATT pokonały magiczną barierę 10% Zysku.

Akcje Grupaazoty – Z ogromną satysfakcją w szeregach witam kolejnego inwestora.
Paweł skorzystał ze szkolenia ADWENCED w połowie wakacji. Zaczynał z pozycji inwestora początkującego, co paradoksalnie ułatwia start, gdyż w takich przypadkach nie ma mowy o błędnych nawykach, które należy niwelować. Druga sprawa to obecna sytuacja rynkowa na polskich akcjach. Daje to przestrzeń do nauki i wymusza cierpliwość podczas poszukiwań możliwości inwestycyjnych. Ta się nadarzyła w ubiegłym tygodniu na akcjach GRUPY AZOTY i również Paweł z niej skorzystał. (Tu masz link do wpisu z informacją o możliwości inwestycyjnej na akcjach ATT)

Na sytuację złożyło się kilka czynników technicznych jednocześnie. Równość korekt, drugie minimum wypadło na poziomie Małego Fibonacciego a o momencie zakupu zadecydowała formacja Shark32.

Przy okazji wpisu – pojawiło się kilka pytań o siłę sygnałów technicznych i różnych ich kombinacji. Pamiętacie ten kultowy serial Power Rangers, w którym zawsze podczas kulminacyjnego momentu wali wszyscy łączyli swoje roboty i tworzyli jeden mega duży i bardzo silny. Kiedyś na ten temat nagrałem audycję w której ze szczegółami odpowiadam na ten koncept. Zapraszam do zapoznania się z audycją z cyklu Polski „Wall Street”.


 

 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading