Akcje EUROCASH w 4 dni lepsze niż Roczna Lokata

 

W świecie inwestorów, widok we wstecznym lusterku jest zwykle wyraźniejszy niż przez przednią szybę.                                                                                                                                                                                                 Warren Buffet

 

Akcje EUROCASH

 

 

 

 

 

 

18 maja oficjalnie zwróciłem uwagę na Akcje EUROCASH. (link do art.)  Dzisiaj po 4 sesjach osiągnęliśmy większy zwrot niż na rocznej lokacie … można ??!!

Na Giełdzie ważniejsze jest pytanie kiedy a nie co

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading