Akcje ENEA Kupione 12,45 zł.

AKCJE ENEA – W miniony czwartek do naszego portfela dołączyła ENEA. Jest to bliźniacza inwestycja, do tej realizowanej na Akcjach PGE w ubiegłym miesiącu. W rynku mówi się, iż Branża energetyczna jest jedno z najbardziej niedocenionych z naszego parkietu. Zobaczymy. wg. analizy technicznej pojawił się sygnał zakupu.

Akcje ENEA

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą