Akcje ELEKTROTI, Akcje MENNICA.

 

Dziś zamieszczam pierwsze spółki, które ze statystycznego punktu widzenia mają dobre podstawy do wzrostu. Ich jedynym mankamentem jest niska kapitalizacja i związane z tym obroty, co dla Większego kapitału czyni te spółki nieatrakcyjnymi. Ma to również swoje dobre strony, gdyż niski stopień zainteresowania daje większą Swobodę do Wzrostu. A na koniec, Zysk i tak wypłacamy w PLN.

Akcje ELEKTROTI

Akcje ELEKTROTI (Perspektywa Miesięczna)

Tak jak już pisałem w nagłówku, główny mankament to niskie Obroty. Ale sama formacja potwierdza dużą wiarygodność techniczną i potencjał na wzrost ceny.

Z identycznej formacji na przestrzeni lutego 2013 roku dokonaliśmy zakupu akcji ASBIS, które nadal są w naszym portfelu a zysk na dzień dzisiejszy przekracza 100 %.

Akcje Mennica

Akcje MENNICA (Perspektywa Miesięczna)

O tej spółce informowałem w moich wcześniejszych wpisach, podczas których główny nacisk kładłem na Geometrię i Wzniesienia Fibonacciego. Na ten moment śmiało można napisać że, współczynniki są. Pojawiła nam się również zwrotna formacja świecowa. Teraz należy czekać na Sygnał Kupna, wygenerowany w oparciu o tą formację.

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading