Efekt Myślenia Wstecznego na akcjach i w inwestowaniu.


Akcje: Szczęście też jest potrzebne, ale nie warto tylko o nie opierać swoje inwestycje. Zapraszam do odsłuchania kolejnej audycji, tym razem o zakłamywaniu rzeczywistości!

Historia kołem się toczy :) – Kiedyś już tak miałem i to żeby było ciekawiej na tym samym walorze czyli na Akcjach GRUPAAZOTY. Zdaje się w 2014 roku (link do tamtego artykułu, z opisem sytuacji).

akcje grupaazotyObecnie mi się to powtórzyło, ponieważ zgodnie z moim planem inwestycyjnym miałem swój Limit Stop usytuowany na poziomie 66 złotych. Po kilku dniach szarpaniny i ciągłego przebijania go i powrotu ponad, ostatecznie cena się wybiła na 15% wyżej.

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora.

...
Loading