AKCJE PL: Nowe Video podsumowujące miniony miesiąc na rynku akcyjnym.

“Inwestowanie w Akcje powinno być raczej jak oglądanie schnącej farby lub rosnącej trawy. Jeśli chcesz emocji, weź 800 dolarów i ruszaj do Las Vegas.” – Paul Samuelson Święta prawda. Rynek akcji nie podlega czasowi, mu się nigdzie nie śpieszy. To nam inwestorom ciężko jest wysiedzieć w miejscu!

Zrzut ekranu 2017-07-28 o 11.59.54


Aktualny stan Portfela Akcji PL

Akcje tabelka

Z video się dowiesz:
1. Analiza akcji z mojego portfela (PFLEIDER, ENEA, KGHM, IMPEXMET, SANOK)
2. Odpowiem na pytanie czy warto w tym momencie kupować Dolary
3. Perełki Inwestycyjne na nadchodzący miesiąc.

Zapraszam do oglądania i komentowania!

 

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

...
Loading