Terminy na giełdzie akcji to kpina ! Ponieważ obrazują oczekiwania Inwestorów a nie Zamiary Rynku … 

Akcje CORMAY

O warunkach dla zaistnienia tej możliwości inwestycyjne informowałem już w sierpniu ubiegłego roku (link do artykułu: KLIKNIJ TU!) Na giełdzie, cierpliwość jest w cenie, a ta z kolei pokazuje zmianę preferencji graczy giełdowych. Bez zrozumienia tego prostego Faktu, nigdy nie zaczniesz zarabiać pieniędzy na Giełdzie. Jako Inwestor musisz zrozumieć pewną cykliczność również z jej konsekwencjami. Dlatego nie zwracam w ogóle uwagi na informacje o kwartałach, okresach i innych z próbą określenia terminu …

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.