Akcje COGNOR #COG

Dawno nic nie napisałem o innej mojej portfelowej pozycji na akcjach COGNOR (Artykuł z informacją o zawarciu transakcji znajdziesz tu!)

Sytuacja wydaje się o tyle abstrakcyjna, bo ostatnimi czasy gram na osłabienie cen (shortuje) większość walorów z rodzimego rynku, a z akcjami COGNOR nic nie robie. Można ulec wrażeniu, że niskie obroty i małe zainteresowanie walorem chroni przed spadkami. Niestety jest to błędne założenie i gra w ten sposób jest błędem. Moja cierpliwość do tego waloru wynika raczej z wiary na wyjście po lepszej cenie, iż nadzieja na fundamentalną siłę waloru. Straty poniesione na tej inwestycji z nawiązką pokryłem z kontraktów, więc mam przestrzeń i cierpliwość do wygrzebania się spółki. Natomiast jeżeli do tego nie dojdzie, a cena będzie nadal spadać, to 1,75 PLN  jest moją granicą tolerancji.

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading