Akcje #COGNOR  (#COG) IN!

Akcje COGNOR – Powyżej możemy zaobserwować wybicie z formacji 123 na skali miesięcznej. 

To jasne, że nie powinniśmy traktować rynku jeden do jednego. By mówić o identyczności, to udział w danej sytuacji musiałyby mieć te same osoby, a że w handlu akcjami czy ogólnie na rynkach finansowych jest to niemożliwe, to też zawsze powinniśmy prezentować nutę sceptycyzmu. A mimo to, potem wychodzi, a my plujemy sobie w brodę, bo niby wiedziałem, ale nie rozegrałem…

Mam na myśli moją inwestycję i stratę na akcjach 11Bit. Wtedy dałem się oszukać!
Ewidentnie przypomina mi to  inwestycję z początku roku. Akcje 11Bit. Tam również tuż przed wybiciem, mieliśmy do czynienia z fałszywą reakcją, tzw. trzepaniem leszcza i pociągnięciem ceny do góry.

Dziś otworzyłem pozycję na akcjach COGNOR (już drugi raz). Jako inwestorzy musimy spekulować, co nieodłącznie powiązane jest z ryzykiem. Dziś transakcja spekulacyjna na akcjach COGNAR #COG. Cenza zakupu 2 PLN. Ciut późno, ale jak dostrzegłem tak kupiłem :)

Podkreślam, że jest to transakcja SPEKULACYJNA. Obecna sytuacja na GPW i słabe obroty nie napawają nadzieją, ale intuicję i uczucia kładziemy naprzeciw wymiernie skalkulowanego ryzyka. Jak możesz się domyślić, to o chłodną kalkulację podejmuje się decyzje. Czy tym razem się uda, to pokaże rynek!

Akcje COGNOR #COG/ Cena K – 2 PLN

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading