Akcje CDPROJEKT – rzecz o Analizie Technicznej…

W minionym tygodniu, a dokładnie w piątek około godziny 8.00 umieściłem na swojej facebook-owej odsłonie strony, adnotację o możliwości pojawienia się spadków na akcjach CDPROJEKT.

Analiza opierała się o skalę dzienną a szczegóły potencjalnej transakcji, akcentowałem na skali godzinowej.

Podczas piątkowej sesji, rynek szybko zweryfikował scenariusz i bardzo dynamicznie pozbawił nas złudzeń, w efekcie czego nie zdecydowałem się na zawarcie transakcji.


Zasada jest bardzo prosta. Jak nie rozumiesz, co się dzieje na wykresie, to nie handluj!
Natomiast definicja analizy technicznej jasno mówi kiedy mamy odpowiedni moment na zawarcie transakcji.

Pamiętaj! Brak pozycji na rynku to również swego rodzaju pozycja.

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading