Akcje BRASTER #BRA – Analiza Techniczna i samospełniająca się przepowiednia.
Statystyka sesji 6 lipiec 2018
Statystyka sesji 6 lipiec 2018

Akcje BRASTER: Pomimo ogólnie nieciekawej sytuacji na polskim rynku akcji, w gąszczu różnych spółek i informacji na ich temat wynurzył się sygnał (podlegający pewnemu osłabieniu), który mógł zapowiadać ciekawą możliwość zakupową.

Całą oprawę i mój stosunek do niego został omówiony w moim najnowszym video (podsumowanie miesiąca- KLIKNIJ TU!)

Obecna sytuacja na akcjach BRASTER i dzienny wzrost o 18%

Nadal chciałbym podkreślić, że w obecnej sytuacji rynkowej, ryzyko z podejmowanej decyzji jest wielokrotnie większe, niżeli  ewentualny zysk z nim związany. Link do video: KLIKNIJ TU!
Jak to mówią Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.