Akcje BOEING CO #BA.US: Pierwsze koty za płoty i tak jak mówiłem, tak też robię.

Akcje BOEING: W minionym miesiącu informowałem o planie przeniesienia części kapitału na rynek USA. Swoją decyzję wraz z wątpliwościami omówiłem w nagraniu, to też, jeżeli interesują Cię powody, dla których to uczyniłem, to możesz o nich usłyszeć z tego wideo: KLIKNIJ TU!

Akcje #BOEING #BO.US podczas wczorajszej sesji trafiły do mojego portfelu akcji. CENA K: 388,48$

Transakcja zrealizowana na podstawie formacji trójkąta zwężającego się, po którym nastąpiło wybicie i powstała luka, która może zapowiadać duży potencjał wzrostu ceny. Jak zwykle, zamiast tworzyć sobie oczekiwania lepiej uzbroić się w cierpliwość i sukcesywnie pracować limitem stop.

 

 

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.