AKCJE PL: Analiza Akcji WIELTON, GRUPAAZOTY, ABCDATA.

Akcje WIELTON
Bernstein  w swojej książce „Inwestor Jednosesyjny” napisał, że jeśli trzy świece następujące po luce jej nie zamykają, to w znaczący sposób zwiększa się prawdopodobieństwo jej realizacji. Na chwilę obecną pomysł na obronę pozycji wynika z powstałej luki w momencie wybicia. Nie jest to jedyny sygnał warunkujący wzrost, w związku z czym istnieje duża szansa, że luka się obroni i w końcu cena wyrwie się do góry…

akcje wielton

Akcje ABCDATA
Nigdy nie powinniśmy obrażać się na akcje. W miniony piątek postanowiłem odnowić swoją pozycję na akcjach ABCDATA, ponieważ warunki zaistniałe wcześniej pomimo, iż wymusiły zamknięcie pozycji (wpis o tym) to jednak całego sygnału zakupowego jeszcze nie zanegowały (więcej o tym mówię w nagraniu:KLIKNIJ TU). Czy i tym razem będę musiał obejść się smakiem? Stop Loss 1,88 zł. 

akcje abcdata

Akcje GRUPAAZOTY
Na poniższym wykresie zaznaczyłem potwierdzoną formację odwróconej głowy z ramionami. W jej następstwie w ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z wybiciem a to co teraz obserwujemy, w mojej ocenie jest statystycznym powrotem do linii szyi. Co to oznacza dla nas?  Ruch powrotny występuje w 43% wybić, a gdy tak się dzieje wtedy wzrosty są słabsze. Czyli zaistniała sytuacja nie przekreśla możliwości dalszych wzrostów, a wręcz przeciwnie, wpisuje się w statystyczne zachowania. Linia obrony – poniżej linii szyi.  

akcje grupaazoty

 

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 akcje - regułka odpowiedzialności

 

...
Loading