Akcje AZOTYTARNÓW w Grze

Podczas poniedziałkowego weebinara  „http://sniadaniagieldowe.pl/” dość dużo czasu poświęciłem na omówienie zagrania na FW20  w oparciu o Formację 123.

Dziś również w związku z tą formacją udało się zakupić akcje AZOTYTARNÓW.

Akcje AZOTYTARNOW
Akcje AZOTYTARNOW

Akcje wskoczyły do portfela po 51.51 zł.  Cena na zakończenie sesji wynosiła już  53.10 zł.

Zastanawiający jest stosunkowo niski wolumen, który powinien wzrosnąć  podczas  wybicia.
 
Historia uczy, że większość inwestorów ma ogromne problemy z lokowaniem pieniędzy w mocne akcje. Lepiej odnajdują się podczas zakupów na tzw. „dołkach” które z czasem okazują się jedynie krótką przerwą przed ogromnym spadkiem.

Mówi się, że „Większość traci na giełdzie, a zarabiają jednostki” – to mogłoby uzasadnić ten niski wolumen, towarzyszący dzisiejszemu wybiciu.

Największym atutem Formacji 123 jest łatwość bezpiecznego  umiejscowienie Limitu Stop.

Po identyfikacji Formacji 123 na wykresie FW20, rynek wzrósł z poziomu 2436 punktów do ponad 2600. To ogromny wzrost.
Miejmy nadzieję, że i w tym wypadku rynek będzie dla nas łaskawy Adore

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading