Akcje PL: Mówi się, że miarą Nauczyciela są wyniki jego Uczniów. A co można powiedzieć o sytuacji, gdy Nauczyciel kopiuje transakcje swojego Ucznia?!

W naszym gronie witam Maksymiliana II (ponieważ Pierwszego witałem miesiąc wcześniej :P)

akcje autopartn

Akcje AUTOPARTN – Miejmy nadzieje, na Bardzo udany debiut kolejnego Inwestora z EKG.

Do naszego Grona, w roli praktyka dołączył Maksymilian! Maks na co dzień  żyje w Finlandii a naszą wspólną przygodę z rynkiem akcji po godzinach, rozpoczęliśmy na początku roku.

Podczas wczorajszej sesji po analizie rynku decyzja padła na Akcje AUTOPARTN. Cena zakupu 5,62 zł.
Transakcja zrealizowana w wyniku powrotu po wybiciu z formacji 123. Stop Loss zapięty, reszta w rękach rynku.
* Swoją drogą, sytuacja ta przypomina mi moją inwestycję sprzed kilku lat, na Akcjach MCI. Tam również mieliśmy do czynienia z zagraniem na wybicie ale atmosfera około rynkowa, wymusił zanegowanie sygnału. Na przestrzeni lat, nauczyłem się prostej zasady – Nie Przewiduj – Reaguj !
Jednocześnie na naszym celowniku do wyautowania z naszego Portfela, Akcje IMPEXMET. 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą