Akcje #ATT #JSW – GRUPAAZOTY Akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Ponownie uzbierało się trochę materiału w związku z tym, warto by było nie co to uporządkować. Dostałem kilka pytań, o zamieszczane na wykresach indyki i nie bardzo wiadomo, o co chodzi?

W książce pana Zenona Komara – Sztuka Spekulacji po Latach jest zamieszczona opowieść o starcu, który wybrał się na polowanie na dzikie indyki. Jest to opowieść symbolizująca chciwość, której doświadczamy podczas inwestowania i świetnie możemy to sobie ułożyć w głowie. Tu masz jej fragment: KLIKNIJ TU!

A przypomniała mi się ona, podczas gdy prowadziłem inwestycję na Akcjach GRUPA AZOTY #ATT, jednocześnie wykorzystując dwa instrumenty – Akcje i Kontrakty na Akcje. Z tych pierwszych wyszedł zysk 4,5%, natomiast kontrakty dały ponad 60%.
Na grupie Elitarnego Klubu Giełdowego na Facebook na bieżący monitorowaliśmy inwestycję.

Kolejny temat to aktualna inwestycja Na FJSWZ19, czyli kontrakcie na akcje JSW.

Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja, dziś na otwarciu otworzyliśmy pozycję na spadki. Cena S 68,1.

Pamiętajmy, iż jest to instrument lewarowany dźwignia. Tu każdy procent zysku lub straty mnożony jest razy 10!

 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading