AKCJE ASBIS, AMICA i SYNTHOS OUT!

AKCJE

Podczas wczorajszej sesji z Portfela Akcji pozbyłem się Akcji ASBIS, Akcji AMICA i Akcji SYNTHOS. Powodem determinującym taki obrót sprawy, było postępowanie wg. planu, który zakładał konkretne poziomy Stop Loss. Niby obraz rynku, pozwala wierzyć, że koniec końców, akcje te się obronią i zacznie się w końcu ruch do góry. Z doświadczenia wiem, że o takiej ewentualności lepiej nie przekonywać się na własnym kapitale bo przecież zawsze można doskoczyć do ruchu…

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading