Akcje ARMATURA Sprzedaż 1,68 zł.

logo_grupa_armatura_300dpi

 

 

 

 

 

 

Długo zastanawiałem się nad wpisem by zapoznać podstawę prawną oraz związane z tym możliwości, jednak nim do tego przejdę chcę podzielić się kolejnym przemyśleniem  związanym z Analizą Techniczną (AT).

Jednym z podstawowych zasad pracy w oparciu o AT to praca na wykresie. W tym wypadku Armatura również została poddana takiej analizie. Weryfikacja obrotów oraz stosunek parametrów technicznych spowodowało podjęcie decyzji inwestycyjnej. 
Nie mniej jednak, w pierwszych dniach inwestycji zastanawiający był utrzymujący  się stosunek liczby sprzedających do kupujących z mocnym pozytywnym odchyleniem na rzecz kupujących, co powodowało nadzieję na wzrosty.  Fakt Wezwania na zapisywanie się na sprzedaż akcji tłumaczy to zjawisko. 
I teraz najistotniejsze  – Czy Na Tym Wezwaniu Da się Zarobić ???

Wczytując się w artykuły zamieszczone w prasie branżowej dotyczące tematu, wymowa ich jest dwuznaczna. Jedni piszą że, sprzedaż jest obligatoryjna inni węszą w tym dodatkową okazję. Jak zwykle ilu ludzi tyle opinii.

Ja postanowiłem wycofać się finansowo z tej inwestycji, jednak będę miał na uwadze dalsze losy tego waloru…  Edukacyjnie :)

Sprzedaż po 1,68 …  Strata – 1%

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading