Akcje ALIOR – Kolejny krok w poznawaniu funkcjonalności Analizy Technicznej – Wartość Sygnałów

 

Akcje ALIOR – Gdy pojawi się sygnał, to powinno się zaczekać na potwierdzenie i w zasadzie o to w tym wszystkim chodzi. Natomiast istnieje również druga strona medalu, polegająca na grze w oparciu o jego zaprzeczenie lub jak kto woli, negację.

Pamiętacie cynę Tomasza z początku października. Dziś wydaje się, że się doczekaliśmy i można skorzystać. No niestety gra na zaprzeczenie, to też akcji nie kupimy, ale można zagrać na kontrakcie na akcje. Tam istnieje możliwość gry w obu kierunkach. Niestety słabe obroty.
Dziś Sprzedaż 59.95

I pamiętajcie, to nie jest rekomendacja!

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading