Akcje AGROTON Kupione 7,01 zł.

Akcje PL – AGROTON – Pytanie, które powinniśmy sobie zadać, podejmując inwestycje brzmi „Nie ważne co, ale kiedy kupujemy”

Co do tej inwestycji i ogólnie tych akcji mam ogromny sentyment. Jednocześnie wyszła nam z tego ciekawa współpraca, ponieważ gdyby nie jeden z moich Absolwentów szkolenia „Szkolenie Giełdowe PLATINUM” to najprawdopodobniej tą inwestycję bym przegapił.

Z Maksem rozpocząłem współpracę na początku roku. Zaczailiśmy od totalnych podstaw. Dziś, zaskakuje mnie łatwość z jaką wgryza się w rynek i korzysta z wiedzy w praktyczny sposób. I co najważniejsze – w odpowiednim momencie dał mi cynę :P Wielki Szacunek!

 

Akcje AGORA

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

...
Loading