Akcje Activision Blizzard Inc #ATVI.US IN‼️

Akcje Activision Blizzard – Pierwsza spośród perełek trafiła do portfela #akcji. Pomimo niejasnej sytuacji na indeksie spółek Amerykańskich zdecydowałem się zrealizować scenariusz wynikający z formacji odwróconej głowy z ramionami #oRGR. Cena wejścia 49USD / SL. 5% niżej‼️
Reszta w rękach rynku!

Opis sytuacji znajdziesz w najnowszym video, w którym omawiam również inne możliwości inwestycyjne na najbliższy miesiąc!

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading