AKCJE ABCDATA, CIECH, BOS!

Witam was po dłuższej przerwie, służącej usprawnieniu komunikacji i wprowadzenia kilku nowości na stronie, którymi będę się z Wami dzielił w najbliższych tygodniach. Praca na stronie swoją drogą ale na rynku nadal się działo. Zgodnie z materiałem video z „podsumowania miesiąca” kupiliśmy nowe inwestycje.

1. Akcje ABCDATA

Zakup akcji po 1,96 zł. Doświadczyliśmy mocnego wybicia a następnie powrotu, jednak nie dotknęliśmy minimum świeczki, co może napawać optymizmem. Czekamy a dalszy rozwój wydarzeń. SL 1,88 zł.

2. Akcje CIECH

Zakup z formacji odwróconej głowy z ramionami. Jest to jedna z najpopularniejszych formacji technicznych.

3. Dzięki „cynie” udało nam się nie przegapić Akcji BOS

W przypadku Akcji BOS doświadczyliśmy ekstremalnego potwierdzenia w postaci wzrostów i równie dynamicznego zejścia poniżej poziomu minimum. Z zysku weszliśmy w stratę. Jest to dopuszczalne, ponieważ gdy poluje się na większą rybę, musimy liczyć się z utratą przynęty.

Prywatnie mam taką zasadę, że gdy spadki na akcjach towarzyszą całemu rynkowi, rozpatruje je jako efekt stadny. Natomiast, gdyby rynek wzrastał, a mimo to, moje akcje by taniały wtedy zawęziłbym stanowczo poziom limitów stop.

 

Również pojawiła się nowa audycja z cyklu Polski „Wall Street” – Okazje na giełdzie, czyli rzecz o o naturalnym talencie inwestorów pakowania się w problemy!

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą oceną Autora.