ACB.US / Analiza Aurora Cannabis Inc  – #SHARK32 / skala tygodniowa. 

Ostatnimi czasy w Polskim internecie lobbuje się spółki marihuanowe jako ciekawe możliwości inwestycyjne. Poza ich zbawiennych działaniach dla naszej ludzkości (nadmienie, że większość spółek notowanych na giełdzie właśnie w taki sposób jest „sprzedawana”) to głównym argumentem kierującym uwagę inwestorów na ten sektor, to jego … taniość?!
Bazując na analizie fundamentalnej, niezwykle trudno określić, potencjalny moment za zmianę kierunku. Natomiast #AT analiza techniczna, daje pewne wskazówki.

Dziś wykres #ACB.US skala dzienna, cena po spadku 70%. Znacie moje podejście i wiecie, że nie jestem fanem #spadających noży, ale jeżeli cena pokona poziom 2,82 USD, to zaryzykuje transakcję z niewielkim #SL.

 

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading