+ 72 % w ciągu Tygodnia … Akcje AGROTON

Prowokacyjny tytuł, ale szczerze mówiąc na ten moment jest to tzw. „Dzielenie skóry na Niedźwiedziu (…)”   Oczywiście,  warunki w jakich odbywa się handel na GPW pozwalają mi w każdym momencie zamknąć pozycję, pytanie tylko  – co pojawiłoby się w naszych głowach, gdybyśmy zdecydowali się uczynić to wczoraj ?

Ok.  kilka zdań nt. samej inwestycji  – Akcje  AGROTON

Mam zasadę że, nie przesadzam z obserwacją rynku podczas trwania sesji . Zwyczajnie szkoda mi czasu, bo w tym zawodzie powinny pracować głównie pieniądze a nie my.  Niestety niebezpieczeństwo takich sytuacji tkwi w niestandardowym zachowaniu ceny. Pionowy wzrost czy spadek nie jest stabilny i tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć na jakim poziomie on się zakończy.

Takie sytuacje nie rozgrywa się Rozumem Czy Sercem, czyli technika czy intuicją, ale tak naprawdę …  :)  Doświadczeniem …

 Rozum i Serce

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozwolę sobie przypomnieć, że nie jest to pierwsza taka inwestycja w oficjalnej historii tego bloga. W zeszłym roku podobna sytuację wykorzystaliśmy  na Akcjach POLNORD, na których już pierwszego dnia osiągnęliśmy zysk 15 %, a finalnie w przeciągu miesiąca osiągnęliśmy zysk ponad 50 %.

Na Akcjach AGROTON Specyfika wzrostu nie pozwala nam nic innego zrobić jak tylko skupić się na strategiach OBRONNYCH. Nie warto szukać oporów, lepiej zastanowić się nad ewentualnymi wsparciami. To czego spodziewam się po przyszłych sesjach, to tzw. Ukonstytuowanie się Ceny. Dopiero wtedy będzie można coś więcej napisać…
AGRO. AKCJE

Linko do pierwszego wpisu nt. Agroton – kliknij tu.

Na forach można wyczytać że, to jest jedna wielka manipulacja, lub też że, głupotą jest w tym momencie inwestować na Ukrainie.  Drodzy Czytelnicy  zapamiętajcie że, Rządy się zmieniają ale Bogaci Przedsiębiorcy rzadziej i o ile Ci drudzy bez tych pierwszych świetnie sobie poradzą tak o tych pierwszych już tego powiedzieć się nie da :). Strach pojawiłby się, gdyby do władzy jak na początku zeszłego stulecia dostali się Rasowi Bolszewicy i zaczęli wszystko nacjonalizować. W tym akurat wypadku, bardziej przejmowałbym się strukturą wzrostu.

I jeszcze jedna dygresja: Z racji swojego doświadczenia, podczas szkoleń indywidualnych zawsze uczę Przyszłych Inwestorów by nie oglądali wiadomości „biznesowych” z nadzieją na wypatrzenie „świetnej okazji”, a mówiąc w Prost, by w ogóle nie zawracali sobie nimi głowy.  Biorąc pod uwagę że, nasze elity polityczne na całej szerokości sceny są mierne a Polityka to „tani” teatr dla mas, ciężko stwierdzić co tam tak naprawdę się dzieje.  Wszystko co do tej pory zrobili nasi „liderzy” to pokazanie swojego braku koncepcji i strategii na 15 lat do przodu.

Osobiście Współczuje Ukraińcom, ale jako Polska w tym momencie jesteśmy za słabi na Skuteczne Działanie. Nie z tymi Liderami i nie z taką gospodarką.

Już czas by Polska zaczęła dążyć do mocarstwowości, jak mawiał jeden z zagranicznych Premierów…

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading