AKCJE POLSKIE – PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU

Pamiętacie artykuł w którym piszę, że na Polskich Akcjach robimy 1 000 000 zł  ???
Sukcesywnie zmierzamy w tym kierunku. W zasadzie mija pierwszy rok od dnia gdy na łamach tej strony zacząłem dzielić się informacjami nt. Akcji w które myślę zainwestować i  pierwsze pół roku  formalnego funkcjonowania Mojego Pokazowego Portfela Inwestycyjnego.

Za pomocą tabelki postanowiłem streścić Inwestycje które przez ten czas podejmowałem na Akcjach:

Akcje 07.2013

 

 

 

 

 

 

 

Strategia Decyzyjna jest Bardzo prosta. Nie szukam Akcji na siłę. W rynek akcyjny inwestuję 70% swojego kapitału z zasadą, że na jednych akcjach nie kupuję większych pakietów jak 15 % własnego kapitału. Momentem zainteresowania się kolejnym walorem jest zamknięcie posiadanej pozycji. Dążę do trwałego zaangażowania moich pieniędzy na rynku akcji, ale nic na siłę.  Pieniądze zarobione są w całości reinwestowane.

Teraz zsumujmy procenty:

Zysk Całego  Portfela Akcyjnego liczony od pierwszych oficjalnych Wpisów zamieszczanych na tej stronie to 52 % Netto.

Czy jest to dowód na to, że znalazłem klucz do realizowania Tylko zyskownych inwestycji ? A może techniki którymi się posługuje są po prostu Zajebiste? :)
Niestety odpowiedzi na to pytanie nie da się tak prosto udzielić. Złożyło się na to wiele czynników poczynając od elementów statystycznych, momentu rynkowego, sumienności i kilku innych cech charakteru, wypracowanych podczas moich indywidualnych zmagań na rynku.

O wszystkich tych elementach po części dowiadujesz się, czytając artykuły zamieszczane na tej stronie.  Dziękuje Ci za zainteresowanie i mam nadzieję, że przyczynia się ona również do Twojego rozwoju.

...
Loading