Kontrakty na akcje-potrzeba matką wynalazku! LOTOS #LTS

Kontrakty na akcje LOTOS: I żeby nie było, łatwiej na pewno nie jest, ale przynajmniej nie trzeba kopać się z koniem, czytaj w domyśle rynkiem. Na dniach coś więcej na ten temat nagram i opublikuje, tymczasem szybki nius z portfela inwestycyjnego.


Przed momentem pozamykałem pozycje na kontraktach na akcje LOTOS. Informację o ich otwarciu zamieściłem tu (kliknij link!). Jest to spółka surowcowa i pewien element z tym związany zaniepokoił mnie bardzo. Nadal zostawiłem pozycję na kontrakcie na akcje ALIOR (tu opisałem moment wejścia). W przypadku tego waloru mocno ubolewam nad niskim obrocie, to też transakcja symboliczna, ale sensowna.

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading