TEST-INWESTORA
Od momentu Oficjalnej Publikacji #Testu Inwestora, wykonało go już ponad 200 osób !

Jest to nie małe osiągnięcie, zważając na fakt, że do tej pory nie był on specjalnie promowany.
Pokusiłem się również, o częstsze konsultacje online, mające na celu dopracowanie Go.

Ale – Po co Ci o tym piszę  ?

Z dwóch powodów:

1. Jeśli jesteś wśród osób która wykonała już swój #Test Inwestora,  to koniecznie NIE PRZEGAP kolejnej wiadomości email ode mnie, bo zawarta w niej będzie informacja o spotkaniu online które, wkrótce zorganizuję.  

2. Okazuje się, że ten prosty Test i załączone do niego video robi świetną robotę. Otóż, wystarczy poświecić 10 minut by odpowiedzieć sobie na Pytanie, Czy inwestowanie na rynkach finansowych jest dla Ciebie i czy warto to robić. Czy efekty których się spodziewasz oraz wkład pracy jaki poniesiesz Ci się opłaci ?

To też jeśli jeszcze z jakiś powodów go nie wykonałaś/wykonałeś to, możesz to nadrobić klikając w poniższy link : KLIKNIJ TU!

i dołączyć do osób,które znają już odpowiedź na powyższe pytanie.

Link do Testu Inwestora: KLIKNIJ TU!

A między czasie… Przeciek z przyszłego materiału na temat moich inwestycji w Akcje PL. 

Akcje Vistula – Ponownie w momencie Zakupowym. K=3.30 zł. 

VISTULA
 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
...
Loading