Dźwignia Finansowa w praktyce

Dźwignia finansowa:  w minionym tygodniu odbyła się kolejna #miesięcznica, podczas której omawiamy wybrany temat z dziedziny inwestycyjnej. I tak w kwietniu, na warsztat trafił temat dźwigni finansowej.
Jeżeli nie miałeś okazji uczestniczyć osobiście w spotkaniu, to możesz temat nadrobić, ponieważ nagranie z prezentacji umieściłem na naszej grupie EKG na facebook.

O instrumentach obdarzonych dźwignią finansową mówi się, że są one tak samo piękne jak niebezpieczne. Ale czy do końca, to jest ich wina, że tak dużo ludzi za ich przyczyną traci pieniądze?

Zapraszam!

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading