photo-1445824285584-336d1e77abbf„Każda podróż zaczyna się od tego pierwszego postawionego kroku”

Inspiracją do niego była moja dzisiejsza konsultacja z Kubą.  Mija 20 dzień roku. Tak jak dla większości z nas, miało to być magiczny rok. Na sylwestra posypały się postanowienia, nowe cele i sposoby ich realizacji …
I tak mija 20 dzień grudnia i …  nie ważne

 

 

Wolnym popołudniem pokusiłem się o małe podsumowanie.

Ok co u mnie w portfelu słuchać  ? No KGHM wzrasta pięknie ale „Nie da się pocałować wszystkich pięknych kobiet …

Pamiętacie mój wpis video z przed kilku dni, z tymi pieskami ?  To jest obecny obraz Rynku!

Od nowego roku poczyniłem następujące zakupy

5 styczeń – Akcje FAM 

akcje FAM

Pokusiłem się o zakup na poziomie 4,45 zł. w wyniku formacji ze skali dziennej, ale rynek zweryfikował tą decyzję, wyrysowując na ten moment potencjalną formację odwróconej Głowy z Ramionami. Czekamy na Realizację, ja niestety będąc już w pozycji.

11 styczeń  – Akcje SYNTHOS

Akcje Synthos

Podczas wczorajszej sesji pojawiła się możliwość wykształcenia się formacji tzw. Spadającej Gwiazdy. Jednak należy pamiętać, że na dole jest luka, która bywa łakomym kąskiem dla graczy i świetną informacją dla profesjonalistów. Na dzień dzisiejszy zysk ponad 12%

 12 styczeń – Akcje INTEGERPL

akcje INTEGERPL

Klasyczne zachowanie po wybiciu. Tzw. strzepywanie kurzu z butów, czyli straszenie niechcianych spekulantów. Mieliśmy klasyczny dla tej formacji powrót w poziomy startu, obronę i jazda do góry :)

19 styczeń – Akcje MOSTALZAB 

akcje mostazab

I moja wczorajsza pozycja. W oparciu o moją ulubioną formację. Dziś wzrosła o 2,5%. Jedziemy dalej :)

Zawsze coś się dzieje na rynku!  ale oczywiście nie w weekend !
Miłego wieczoru!

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading