Debiut InPost w Amsterdamie #INPST

Nazywając rzeczy po imieniu, wśród zorientowanych inwestorów, to co zrobił Brzoska w 2015 gdy wycofał #Integera (impost 1.0) z #GPW, ów ruch jednoznacznie był formalnie i prawnie usankcjonowanym złodziejstwem…

Stara miłość nie rdzewieje… Jednak w miłości jak na wojnie, w niektórych relacjach standardy nie obowiązują…
Pamiętam, jak zachował się pan Brzoska, gdy miał swój epizod na polskiej #GPW. Jako inwestor techniczny nie byłem jego ofiarą, ale gdzieś niesmak pozostał. Jednak w handlu nie ma obrażania, a i samo zachowanie Zarządu wygląda na bardziej dojrzałe, toteż z dozą nieufności podchodzę do inwestycji.

2 zdania o #at!

Debiut startował z ceny 16 Euro i w pierwszej minucie handlu, ceny skoczyły w granice 20 Euro. Potem cena zaczęła się osuwać, ale dziś ów osuwanie zatrzymało się i stworzyło lukę. To jest podstawa, o którą opieram moją decyzję… Zobaczymy!

Cena wejścia 18.50 – Ps. to nie jest rekomendacja!

Jeżeli chcesz zacząć inwestować na Wall Street i nie tylko to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Brokera LYNX! Szczegóły w stopce! :)

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

...
Loading