banki mydlaneW iście akademickim stylu, szybka informacja na tematy dotyczące akcji.

Jak widać na wykresie ceny szerokiego rynku, obecnie jesteśmy przyzwyczajani do poziomów rynku, które jeszcze na początku zeszłego tygodnia były KATASTROFĄ.

Tak jak opisywałem w artykule zamieszczonym 4 marca, obecnie następuje Klasyczne obniżanie czujności poprzez mignięcie „świecidełkiem” przed oczyma. Inwestorzy którym ciężko było się pogodzić ze stratą w zeszłym tygodniu odetchnęli z ulgą widząc, powiedzmy „dynamiczny” zwrot, związany z wyciszeniem tematu Putina Ultimatum… Obecnie w mediach wymiernie zmniejszyła się częstotliwość  informacji płynących z Krymu ale napięcie podsycane jest przez Amatorów z Sejmu… 

Daleki jestem od szukania powiązań między informacjami i tendencją rynkową, wole skupić się na cenie. 

Ostatecznie z naszego portfela wypadły Akcje AGROTONU. Jak jak pisałem wcześniej, strategia przyjęta dla tych akcji przewidywała dwa momenty wyjścia. Pierwszy wynikający z Doświadczenia Rynkowego, drugi z Techniki. 

Jednocześnie do naszego portfela ponownie zostały kupione Akcje STALEXPORTU oraz zadebiutowały Akcje EUROCASH.

Jednocześnie Nadal trzymamy Akcje ELEKTROTI oraz GRUPEAZOTY.

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading