03.03.2014 – Czarny Poniedziałek

03.03.2014  – Już okrzyknięty Czarnym Poniedziałkiem… co prawda, tylko na europejskich parkietach ale mówiąc z uśmiechem na ustach, my też mamy swoje czarne dni.  Z zasięgiem lokalnym (w USA sesje zakończyły się na niewielkich wzrostach), widać tu jedno stronną zależność….

Dzisiaj z samego rana wydawało się że, dni na giełdzie niczym odcinki serialowe, wcale nie muszą od siebie zależeć i to co działo się wczoraj nie musi być aktualne dziś… Z takim podejściem już tylko krok i tkwimy w obłędzie niesprecyzowanych Zasad Poruszania Się na Parkiecie.

Obraz Wczorajszej sesji pozostał na wykresie ceny i teraz Rynek Musi się do niego Odnieść.

Wczoraj odbyło się pierwsze nieformalne spotkanie online, sympatyków tej strony podczas którego opracowaliśmy 3 strategie w stosunku do Kapitału Wolnego, Akcji które podczas wczorajszej sesji straciły dużo oraz tego czego należy się spodziewać w najbliższych dniach – tygodniach.
Z ogromną satysfakcją stwierdzam że, Plan przygotowany dla akcji zrealizował się skutecznie. Pomysł na nadwyżkę środków również jest trafnie realizowany a przyzwyczajanie inwestorów do poziomu ceny właśnie się odbywa.

Klasyczne obniżanie czujności poprzez mignięcie „świecidełkiem” przed oczyma.

Podczas wczorajszej sesji zamknąłem pozycje na Akcjach ASBIS  – 9%,  AGROTON – 2/3 pozycji  + 82 %,  Akcje STALEXPORT  + 32%,  Akcje URSUS -6% .  

AKCJE GRUPAAZOTY I AKCJE ELEKTROTI NADAL W GRZE

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading