Zobacz jak zostałem zarabiającym inwestorem giełdowym zanim skończyłem 27lat,  przeszedłem wszystkie „Kwadranty Pieniędzy”
w Polskich warunkach i jak Ty możesz skorzystać
z moich wniosków oraz doświadczeń

Zastanawiasz się co dalej?

Chciałbyś porozmawiać z Pawłem o Giełdzie, Biznesie, czy Inwestycjach?

Sprawdź poniżej dostępne możliwości!

Giełda i Inwestycje

Problemy na Giełdzie, Forex czy Kontraktach?

Jeżeli próbowałeś swoich sił na giełdzie to wiesz, że zderzenie teorii z rzeczywistością często bywa bolesne…nie tylko dla portfela. Warto zatem skonsultować swoje działania z kimś kto zgryzł zęby i ma udokumentowane wyniki.

 

Otwarte Pozycje lub Trudna Decyzja Inwestycyjna?

Jeżeli masz aktualnie otwarte pozycje, inwestycje lub jesteś tuż przed podjęciem ważnej decyzji – skontaktuj się z Pawłem. Może on spojrzeć z poza Twoich emocji i dokonać chłodnej analizy wykorzystując swoje narzędzia – to może zaważyć o sukcesie lub uratować kapitał.

Nauka Prawdziwego Inwestowania pod okiem Inwestora?

To opcja tylko dla poważnych graczy – Paweł zgryzł zęby przez ostatnie 5lat zgłębiając tajniki giełdy, inwestowania i budowania majątku. Jego analizy zaskakują nawet „starych wyjadaczy” a jak sam mówi „akcji starczy dla wszystkich” więc dzieli się swoją wiedzą.

Jednak jest wymagającym nauczycielem – więc zastanów się czy jesteś naprawdę gotowy na 3 do 12 miesięcy ostrej pracy po to by zostać prawdziwym inwestorem – jeśli tak, to ta opcja jest dla Ciebie.

UWAGA! Paweł przeznacza na konsultacje wyłącznie kilkanaście godzin w miesiącu dlatego warto aby skontaktować się odpowiednio wcześniej