Koszerne Inwestycje – Akcje #AGORA

Akcje AGORA – „W mętnej wodzie ryby biorą …”

Kiedy dwa tygodnie temu, w moim VIDEO na temat planowanych Inwestycji w Grudniu 2016 informowałem o tym walorze, podkreślałem wpływ, pewnych charakterystycznych zachowań rynku.

Akcje Agora 1

Akcje Agora 1

Są one powtarzalne, przez co pojawia się realna możliwość ich Zyskownego Wykorzystywania.

Podczas sesji 8 grudnia, do portfela Akcji wskoczyły Akcje AGORA.

Często to wspominam, że na Giełdzie powinny pracować nasze pieniądza a nie my.
Kiedy ja byłem pochłonięty, przygotowywaniem materiału na wieczorne spotkanie inwestycyjne, Poprzez wykorzystanie funkcji „Zlecenia Oczekującego” doszło do podjęcia transakcji.
Na dzień obecny, zysk przekroczył 6%… Taki drobny prezent na Mikołajki :)

Akcje Agora

Akcje Agora

Jednym z moich ulubionych form kontaktu z Wami są Konsultacje Inwestycyjne. Ostatnio miałem ich trochę i widzę, że częstym pytaniem powtarzającym się wśród początkujących graczy jest ile można zarobić na Giełdzie ?

Rozpatrując powyższą inwestycję Cyfry wyglądają następująco:

zrzut-ekranu-2016-12-12-o-11-32-40

Akcje Tabelka

Przy inwestycji 1000 złotych, może kwota nie powala, ale pamiętajmy, że są to pieniądze biorące się z inwestycji a nie z naszej pracy. Wystarczyło zrobić odpowiednią analizę i podjąć decyzję…

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *