Kolejna Porcja Wiadomości ! (Inwestycje – Akcje CCC, Szkolenie itd.)

ekg akcje1. Oficjalnie i z ogromną przyjemnością chciałbym powitać kolejnego klubowicza #EKG – Piotra
Z wielkim przytupem, bo już ponad  7% Zysku w kilka sesji na swojej pierwszej inwestycji w Akcje CCC zarobił Piotr i w ten sposób dołączył do Elitarnego Klubu Giełdowego.
Akcje CCC
Jednocześnie, podczas dzisiejszej „pracy na rynku” i wspólnej analizy zwrócił moją uwagę na kolejną możliwość inwestycyjną (o niej dowiecie się z jutrzejszego wpisu).

Akcje - Pawel Salamucha

2.  Ostatni weekend spędziłem na #KontestKampie – czyli dorocznym zjeździe słuchaczy oraz prowadzących audycje w Radiu Ludzi Wolnych – KonteStacja
Fantastyczni i wyluzowani ludzie. Bez podskakiwania i „podnoszenia energii”. Kilka wykładów i mnóstwo rozmów kuluarowych – same konkrety! Nawet piwo nosiło znamiona pewnej tajemniczości, tego towarzystwa :P 

3. Ruszyła! W końcu… Oficjalnie ogłaszam start Nowej Marki: SzkolenieGiełdowe.pl – Indywidualny Coaching Online

Wśród wielu atutów, takich jak swobodne przerabianie poszczególnych lekcji w dowolnym miejscu i momencie, kiedy Tobie pasuje!  Wszystko na jednej stronie www, a sam materiał potwierdzony osiągnięciami Absolwentów !
SzkolenieGiełdowe.pl
Link do Video omawiającego produkt: KLIKNIJ TU! 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *