Akcje SANOK – Praca Na Żywej Giełdzie (VIDEO)

Akcje PL: „Na rynku akcji zarabia się siedząc a nie handlując”

W kursach inwestycyjnych przeznaczonych na rynek giełdowy i dotyczący akcji, duży nacisk kładę na praktykę. Podczas szkolenia zadawane są „zadania domowe” a po kursie od razu wchodzimy na żywy rynek. To główny atut tej dziedziny, czyli relatywnie niski koszt wdrożenia wiedzy  i uzyskania praktyki.

Podczas szkolenia więcej mówię ja, ale po szkoleniu sytuacja się odwraca i to na adepta spada odpowiedzialność i inicjatywa. Oto nagranie z wczorajszej sesji, podczas którego wspólnie z Franciszkiem analizujemy bieżącą sytuację na jego inwestycji, czyli na Akcjach SANOK. Takie podejście daje bardzo pozytywny efekt, ponieważ podczas pracy na żywej giełdzie pojawiają się pytania i jest możliwość ich zadania. Jednocześnie omawiane są nawyki, rozwiązywane problemy a wszystko to po to, by stać się Zarabiającym Inwestorem…

Na dzień dzisiejszy zysk na  Akcjach SANOK u Franciszka wynosi 7%. Stop Loss został przeniesiony na moment zakupowy więc pozostaje nam bezpiecznie czekać na dalszy rozwój sytuacji. 

Ile można zarobić na Giełdzie ?

Jednym z moich ulubionych form kontaktu z Wami są Konsultacje Inwestycyjne. Ostatnio miałem ich trochę i widzę, że częstym pytaniem powtarzającym się wśród początkujących graczy jest ile można zarobić na Giełdzie ?

Rozpatrując powyższą inwestycję Cyfry wyglądają następująco:

akcje - wizualizacja

Przy inwestycji 1000 złotych, może kwota nie powala, ale pamiętajmy, że są to pieniądze biorące się z inwestycji a nie z naszej pracy. Wystarczyło zrobić odpowiednią analizę i podjąć decyzję…

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *