KOSZERNE INWESTYCJE – Akcje AGROTON

Akcje AGROTON Kupione 7,01 zł.

Akcje PL – AGROTON – Pytanie, które powinniśmy sobie zadać, podejmując inwestycje brzmi „Nie ważne co, ale kiedy kupujemy”

Co do tej inwestycji i ogólnie tych akcji mam ogromny sentyment. Jednocześnie wyszła nam z tego ciekawa współpraca, ponieważ gdyby nie jeden z moich Absolwentów szkolenia „Szkolenie Giełdowe PLATINUM” to najprawdopodobniej tą inwestycję bym przegapił.

Z Maksem rozpocząłem współpracę na początku roku. Zaczailiśmy od totalnych podstaw. Dziś, zaskakuje mnie łatwość z jaką wgryza się w rynek i korzysta z wiedzy w praktyczny sposób. I co najważniejsze – w odpowiednim momencie dał mi cynę :P Wielki Szacunek!

 

Akcje AGORA

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

4 Comments. Zostaw nowy

Paweł Nalepa
Czerwiec 9, 2017 1:23 pm

Z całym szacunkiem ale pora na Agroton była w tamtym roku jak cena akcji kształtowała się na poziomie 2,5zł.
Żeby nie było, w posiadaniu akcji Agroton’u byłem parę razy i za każdym razem dał zarobić. Wg mnie nie przebije przynajmniej na razie oporu 8zł/akcja.

Odpowiedz
Pawel Salamucha
Czerwiec 12, 2017 10:48 am

To co jest piękne, to to, że Rynek osądzi :P

Odpowiedz

a jaki zakladasz SL ?

Odpowiedz
Pawel Salamucha
Czerwiec 12, 2017 10:47 am

6,50 – ale nie jest to rekomendacja :)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *