200 #TEST INWESTORA

TEST-INWESTORA
Od momentu Oficjalnej Publikacji #Testu Inwestora, wykonało go już ponad 200 osób !

Jest to nie małe osiągnięcie, zważając na fakt, że do tej pory nie był on specjalnie promowany.
Pokusiłem się również, o częstsze konsultacje online, mające na celu dopracowanie Go.

Ale – Po co Ci o tym piszę  ?

Z dwóch powodów:

1. Jeśli jesteś wśród osób która wykonała już swój #Test Inwestora,  to koniecznie NIE PRZEGAP kolejnej wiadomości email ode mnie, bo zawarta w niej będzie informacja o spotkaniu online które, wkrótce zorganizuję.  

2. Okazuje się, że ten prosty Test i załączone do niego video robi świetną robotę. Otóż, wystarczy poświecić 10 minut by odpowiedzieć sobie na Pytanie, Czy inwestowanie na rynkach finansowych jest dla Ciebie i czy warto to robić. Czy efekty których się spodziewasz oraz wkład pracy jaki poniesiesz Ci się opłaci ?

To też jeśli jeszcze z jakiś powodów go nie wykonałaś/wykonałeś to, możesz to nadrobić klikając w poniższy link : KLIKNIJ TU!

i dołączyć do osób,które znają już odpowiedź na powyższe pytanie.

Link do Testu Inwestora: KLIKNIJ TU!

A między czasie… Przeciek z przyszłego materiału na temat moich inwestycji w Akcje PL. 

Akcje Vistula – Ponownie w momencie Zakupowym. K=3.30 zł. 

VISTULA
 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *